Święty Mikołaj

W czwartek 6 grudnia br. wszystkie przedszkolaki z „Krasnala” z utęsknieniem i niecierpliwością czekały na spotkanie z niezwykłym gościem. Wiadomo, w dniu swoich imienin, Mikołaj rozpoczyna wędrówkę, podczas której odwiedzi wszystkie dzieci i wręczy im prezenty. Oczywiście Mikołaj nie ominął naszego przedszkola, ponieważ są tu same grzeczne dzieci. Wizycie Świętego towarzyszył śpiew i wiersze o tematyce świątecznej. Nie zabrakło oczywiście prezentów. Dzieci w swoich paczkach znalazły zabawki i słodycze. Mogły podejść do Mikołaja i uwiecznić spotkanie z nim pamiątkowym zdjęciem. Wizycie Mikołaja towarzyszyło wiele wzruszeń i emocji. Panował radosny nastrój, a buzie wszystkich przedszkolaków z PP2 były uśmiechnięte. Mikołaj zapewniał dzieci, że wróci do nich w przyszłym roku, oczywiście z nowymi prezentami. Te zaś obiecały, że będą zawsze grzeczne i posłuszne. Póki co Mikołaj i dzieci życzyli sobie zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

B. K.