Żabki 2019/2020

Jedna łapka, druga łapka

Wszystkich kończyn cztery

Dobre mam maniery.”

Cześć to my- grupa ,, Żabki”. Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Wśród nas jest 10 dziewczynek i 14 chłopców. Staramy się być dzielnymi zuchami- z uśmiechem i radością przychodzimy do naszego przedszkola. Wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający świat. Chętnie śpiewamy i tańczymy. Potrafimy budować piękne budowle, gotujemy dla lalek w kąciku kuchennym. Zabawy na placu przedszkolnym to super sprawa: lubimy zjeżdżać na zjeżdżalni, bawić się w piaskownicy i huśtać. Po obiadku czas na drzemkę. Chętnie zasypiamy po czytaniu bajek lub słuchaniu muzyki. Bardzo się cieszymy, że tworzymy tak zgraną grupę. Nasze panie to: pani Asia i pani Marysia. Pomagają nam: pani Iwonka i pani Ania.