Babciu, Dziadku kochamy Was

W Publicznym Przedszkolu Nr 2 ,,Dzień Babci i Dziadka” był obchodzony w środę, 22.01.2020r.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, w tym szczególnym dniu  przedszkolaki z „Krasnala” pamiętały o swoich bliskich i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały programy artystyczne. Dzieci stanęły na wysokości zadania, z przejęciem recytowały wiersze, tańczyły, grały na instrumentach i śpiewały piosenki okolicznościowe. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Jak co roku, w dowód wdzięczności dzieci obdarowały swoich gości własnoręcznie wykonanymi laurkami i upominkami.

Dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców udało się zorganizować w każdej grupie słodki poczęstunek dla dzieci i ich wspaniałych gości.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

M.Ch.