Bal karnawałowy

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Nowym Dworze Maz. bawiły się w czwartek, 30.01.2020r, na balu karnawałowym.

Tym razem impreza była utrzymany w iście góralskim klimacie. Jak co roku wszyscy wystąpili w barwnych i oryginalnych strojach przygotowanych przez rodziców. Na bal oprócz górali i góralek przybyli piraci, strażacy, żołnierze, super-bohaterowie, królewny, motylki, księżniczki, wróżki oraz wiele innych niezwykłych postaci z ulubionych bajek, filmów, zawodów i świata zwierząt.

W trakcie balu rozbrzmiewała góralska muzyka, która nastroiła wszystkich do wesołej zabawy. Góralskie rytmy były przeplatane konkursami i chwilami spokojnej zabawy. Nie zabrakło również pląsów przy muzycznych hitach tegorocznego karnawału. Każdy znalazł coś dla siebie. Przedszkolaki tworzyły długie korowody na czele, których stały panie wychowawczynie, tańczyły w parach, w kole. Dominował jednak styl dowolny.

Wspólna zabawa dostarczyła wiele emocji a przy tym sprawiła wiele radości. Długo oczekiwany dzień pozostanie w pamięci dzieci na długi czas.

M.Ch.