Dzień Babci i Dziadka

Dnia 21 stycznia 2013 roku w Przedszkolu Nr 2 z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się mila uroczystość. Na zaproszenie przedszkolaków i grona pedagogicznego licznie przybyli dziadkowie aby podziwiać występy swoich wnuków w specjalnie przygotowanych programach artystycznych, w poszczególnych grupach.

Grupa V ”Biedronki” stanęła na wysokości zadania, widoczne było ogromne zaangażowanie wszystkich dzieci. Dzieciaki włożyły w przygotowanie dużo serca, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, składały życzenia. Niejednej babci i dziadkowi łza zakręciła się w oku. To była wyjątkowa uroczystość, pełna dumy i radości. Radość na twarzach babć i dziadków po raz kolejny uświadomiła nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki swoim babciom i dziadkom wręczyły samodzielnie wykonane laurki i zaprosiły do wspólnego zdjęcia. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy stu lat.

Współpraca Przedszkola Nr 2 ze środowiskiem rodzinnym to bardzo ważny element w naszej działalności wychowawczej.