Dzień Babci i Dziadka

W naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy w piątek, 20.01.2017r. Tego dnia wnuczęta z PP2 zaprosiły swoje ukochane Babcie i Dziadków na uroczyste występy z okazji Ich święta. Dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać swoich wnuków w specjalnie przygotowanych programach artystycznych, w poszczególnych grupach. Dzieci stanęły na wysokości zadania, z przejęciem recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki okolicznościowe.

Jak co roku, w dowód wdzięczności wnuczęta obdarowały swoich gości własnoręcznie wykonanymi laurkami i upominkami.

Dzięki zaangażowaniu rodziców udało się zorganizować słodkie poczęstunki dla dzieci i ich wspaniałych gości.

To był dla wszystkich dzień pełen wzruszeń i pozytywnych emocji. Na twarzach dziadków dało się zauważyć niejedną łzę w oku a wszystkie przedszkolaki cieszyły się, że poprzez swoją aktywność artystyczną wyraziły miłość i szacunek do Babci i Dziadka.

M.Ch.

A tak prezentowała się każda z grup:

JEŻYKI

MISIE