Dzień Edukacji Narodowej

14 października po raz pierwszy w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Grupa III ,, Owieczki „ wraz z Paniami : Magdą i Martą przygotowała występ z tej okazji. Dzieci wierszem i piosenką podziękowały wszystkim paniom za trud włożony w swoją prace. Wszystkie przedszkolaki odśpiewały gromkie ,,Sto lat”. Panie na pamiątkę otrzymały piękną, czerwoną różę zrobioną z bibuły a dzieci za piękny występ słodkie cukierki od Pani Dyrektor.

Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa przy muzyce oraz konkursy dla Pań i dzieci. Panie musiały wykazać się w różnych konkurencjach takich jak: rozpoznawanie głosu swojego dziecka z grupy, wypuszczenie jednorazowo jak największej ilości baniek mydlanych, taniec z chętnym dzieckiem na gazecie, rozpoznawanie swojego portretu spośród innych.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy odtańczyli integracyjny, wszystkim dobrze znany, taniec pod tytułem ,,Kaczuchy „ Ten szczególny dzień długo pozostanie w pamięci Pań.