Dzień Edukacji Narodowej

12 listopada grupa V  Misie wraz z paniami przygotowały uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci przedstawiły bogaty program pt. ,,Nasza Pani jest kochana”. Składał się on z życzeń, podziękowań i piosenek na cześć wszystkich Pań. Zabawnym akcentem tej wspaniałej uroczystości był skecz pt. ,,Która Pani jest najlepsza?” Dzieci świetnie odegrały kłótnię dotyczącą pytania w.w. ,żeby na koniec stwierdzić,  iż wszystkie panie są najlepsze , każda dla swojej grupy. Kolejna atrakcją przygotowaną specjalnie na ten dzień  był pięknie odtańczony taniec do utworu Waka , Waka okraszony kolorowymi pomponami oraz ilustracja żywiołowego utworu muzycznego za pomocą drewnianych pałeczek. To było coś! Nikt się tego nie spodziewał. Można by rzec, że wszystkich wbiło w krzesła. Wreszcie na sam koniec dzieci wręczyły prezenty dla wszystkich Pań i pracowników przedszkola. Były to urokliwe, malutkie świeczniki znikające jesienne wieczory. Pani dyrektor serdecznie podziękowała grupie V i wszyscy w dobrych humorach wróci do sal.

M.N-Sz.