Dzień Edukacji Narodowej

,,Wyśpiewać chcemy Wam życzenia” pod takim hasłem w PP nr 2, dnia 11 października br. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Gr. III ,,Jeżyki” wraz z paniami Jolą i Magdą przygotowały program artystyczny z tej okazji. Dzieci wierszem, piosenką oraz tańcem podziękowały wszystkim Paniom za trud włożony w ich rozwój i wychowanie. Grupa stanęła na wysokości zadania, każde słowo wypowiedziane i wyśpiewane przez małych artystów wzbudziło podziw wśród przybyłych gości.  Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Na zakończenie dzieci podarowały wszystkim Paniom pamiątkowe zakładki do książki. Głos zabrała również Pani Dyrektor Anna Sykus, która złożyła serdeczne życzenia całej kadrze Publicznego Przedszkola nr 2.

M.Ch.