Dzień kobiet

W czwartek, 8 marca ,,Jeżyki” świętowały Dzień Kobiet. Tego dnia p. Magda przywitała wszystkie dzieci piosenką, o znaczącym tytule ,,Dzień Kobiet”, jednocześnie zapraszając do wspólnej zabawy. Przedszkolaki zmierzyły się  m.in. z zagadkami z magicznego kosza,  z muzycznym quizem  ,,Jaka to melodia?”, z labiryntem ,,Dla kogo są te kwiatki?”.

W przerwach pomiędzy zmaganiami ,,Jeżyki”  tańczyły przy muzyce – chłopcy zaprosili swoje koleżanki do tańca. Usłyszane melodie związane z tematyką tego wyjątkowego dnia  wprowadziły wszystkich w wiosenny, radosny  nastrój. Jednak najwięcej pozytywnych emocji wywołał ,,Taniec kwiatków”.

Na zakończenie naszej grupowej uroczystości chłopcy złożyli życzenia, odśpiewali gromkie ,,Sto lat” swoim koleżankom oraz podarowali upominki - książeczki.

Na buziach dziewczynek przez cały dzień gościł szeroki uśmiech, a nasi mali dżentelmeni starali się być mili i uprzejmi dla swoich koleżanek.  Niektórzy przygotowali piękne laurki.

Ten szczególny dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wszystkim dziewczynkom życzymy dni pełnych uśmiechu i radości!!!

M.Ch.