Dzień Mamy i Taty

Dnia 23 maja 2018r.  przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Tego dnia w PP2 gościliśmy naszych kochanych rodziców. Przygotowania trwały od dawna, bo przecież Dzień Mamy i Taty to wyjątkowa okazja na artystyczne popisy. Dzieci słowem, piosenką, tańcem wyraziły swoją miłość i wdzięczność rodzicom. Wszyscy goście z wielkim zainteresowaniem i przejęciem podziwiali małych artystów. Rodzice nie kryli wzruszenia, nie jednej mamie zakręciła się łezka w oku. Po części oficjalnej nadszedł czas na wręczanie własnoręcznie wykonanych laurek oraz na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Spotkania w poszczególnych grupach upłynęły w miłej i pogodnej atmosferze. Wszyscy opuszczali przedszkole z uśmiechem na twarzy.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie.

M.Ch.

A tak prezentowała się każda z grup:

WIEWIÓRKI

JEŻYKI