Dzień pizzy

Pizza niewątpliwie należy do dań uwielbianych nie tylko przez dorosłych, ale także przez dzieci. Smakuje ona wyjątkowo zwłaszcza wtedy, gdy można ją własnoręcznie przygotować i ułożyć na niej tylko to, co lubimy. Stąd też pomysłem na rozszerzenie naszego Dnia Pizzy, który odbył się 2 marca, były zajęcia kulinarne. Każdy przedszkolak mógł z pomocą kucharzy  przygotować  pizzę. Pomysłów było wiele, a przy tym wyśmienita zabawa, o której słyszeli i którą bez wątpienia poczuli wszyscy w naszym przedszkolu.

Serdeczne podziękowania za prowadzenie warsztatów kulinarnych składamy: uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku, nauczycielkom p. Renacie Zając i p. Magdalenie Buczek. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zawitają w naszym przedszkolu i ugotują z przedszkolakami coś pysznego.

J.O.