Dzien chłopaka

Dnia 1 października br. ,,Jeżyki” świętowały Dzień Chłopaka.

Tego dnia w naszej grupie miało miejsce wielkie otwarcie KLUBU SUPER CHŁOPAKÓW. Każdy chłopiec, który chciał być członkiem klubu musiał najpierw wykazać się wiedzą i wieloma sprawnościami. Dzieci zmierzyły się m.in. z bajkowymi zagadkami, quizem - ,,Wiem jak się zachować”, testem znajomości ,,magicznych słów” oraz konkurencjami na szybkość i sprawność. Wszyscy próbę przeszli bez najmniejszego problemu gdyż dla uprzejmych i dzielnych chłopaków nie ma rzeczy niemożliwych. Jednak największe emocje towarzyszyły podczas degustacji magicznych ,,Ciasteczek życzliwości” oraz wypiciu Eliksiru uśmiechu”.

Następnie odbyła się uroczysta ceremonia przyjęcia, jako symbol przystąpienia do klubu p. Magda wręczyła każdemu chłopcu ,,Odznakę Super Chłopaka”.

Później przyszedł czas na wesołą zabawę przy muzyce - dziewczynki zaprosiły chłopców do tańca. Dużo radości wszystkim dzieciom sprawił taniec ,,Kaczuszek”.

Nie zabrakło także upominków ufundowanych przez Rodziców.

Był to dzień pełen wrażeń, uśmiechu i dobrej zabawy!

M.Ch.