Funkcjonowanie przedszkola od 27 marca

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku z decyzją Premiera w sprawie obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 od dnia 27 marca 2021r. do 9 kwietnia 2021r.

PRZEDSZKOLE BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

Przedszkole może zapewnić opiekę wyłącznie dla dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej)

W związku z tym bardzo proszę o zgłoszenie do piątku do godziny 15.00 dzieci, których rodzice wykonują w/w zawody i BĘDĄ POTRZEBOWAŁY opieki.

W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko dziecka, telefon kontaktowy do rodziców oraz miejsce pracy.

Jednocześnie informujemy Państwa, że od 29 marca dla dzieci pozostających w domu, będzie realizowane  kształcenie na odległość. Scenariusze zajęć i materiały do pracy z dziećmi w domu, zaplanowane zgodnie z programem wychowania przedszkolnego znajdziecie Państwo na stronie internetowej przedszkola w zakładce NAUCZANIE ZDALNE.