Informacja dla rodziców

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

dla dzieci ubiegających się o miejsce w PP2 pierwszy raz

będzie przeprowadzona za pomocą elektronicznego systemu naboru.

Zasady rekrutacji, harmonogram, kryteria brane pod uwagę w rekrutacji, dokumenty niezbędne do potwierdzenia tych kryteriów a także liczba punktów możliwych do uzyskania za poszczególne kryteria zostały podane

na tablicy ogłoszeń w siedzibie PP2 oraz na stronie przedszkola w  zakładce:

-REKRUTACJA

Czas trwania rejestracji i weryfikacji zgłoszeń

19.02.2018 r. od godziny 9.00 do 28.02.2018 r. do godziny 15.00

Rodzice kandydatów rejestrują się w systemie elektronicznego naboru i w w/w terminach składają w przedszkolu pierwszego wyboru wydrukowany z systemu wniosek wraz z dokumentami .

adres strony internetowej do elektronicznego naboru do przedszkoli na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki na rok szkolny 2018/2019

www.nowydwormazowiecki.przedszkola.vnabor.pl

strona będzie aktywna od 19 lutego 2018r. godz. 9.00

Informacje na temat zasad rekrutacji i sposobu logowania w systemie elektronicznym będą umieszczone na stronie do elektronicznego naboru.

Informacje będzie można uzyskać też w sekretariacie przedszkola pod numerem telefonu 22 7755975.