Jeżyki 2015/2016

Kłaniamy się niziutko i wszystkich witamy milutko !

Jeżyki mają już 5 lat i chcą poznawać ten wielki świat ! Codziennie w przedszkolu się spotykamy, bo wiele rzeczy do zrobienia mamy. Znamy wierszyki, znamy piosenki i z otoczenia przeróżne dźwięki. Chętnie pracować wspólnie lubimy i na spacery razem chodzimy. Lubimy zdobywać wiadomości wiele i być dla zwierząt przyjacielem. Co jest dobre i co złe każdy JEŻYK o tym wie. Nasze Panie Ola, Kasia no i Krysia zawsze uśmiechnięte miny mają i do zabawy zapraszają. Pani Mariola o salę dba i często też z nami w piłkę gra.  Lubimy Panie, a Panie nas i miło w przedszkolu spędzamy czas ! W „Krasnalu” wesoło nam życie płynie, jak w każdej dobrej, prawdziwej rodzinie. Tak wygląda świat nasz mały, świat baśniowy, doskonały.

Wszystkich szczerze pozdrawiamy- my JEŻYKI POZDRAWAIMY !!