KOMUNIKAT W SPRAWIE UPOWAŻNIEŃ DO ODBIORU DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

Dyrekcja Publicznego Przedszkola nr 2 informuje, że dzieci będą wydawane rodzicom lub opiekunom po okazaniu dokumentu stwierdzającego tożsamość.

Wszelkie jednorazowe upoważnienia do odbioru dziecka z przedszkola będą akceptowane na specjalnych drukach, które można otrzymać w sekretariacie lub na stronie internetowej przedszkola. Druk ten musi zawierać dane, oraz numer dokumentu stwierdzającego tożsamość osoby upoważnionej do odbioru dziecka.

Druk można pobrać klikając tutaj (jeśli po kliknięciu nie pojawia się opcja zapisu należy kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję Zapisz element docelowy jako...)

Przypominamy również, że w tym przypadku osoba upoważniona do odbioru dziecka powinna posiadać przy sobie dokument stwierdzający tożsamość zgodną z upoważnieniem.