Konkurs kolęd

Święta Bożego Narodzenia to czas, który pozwala nam zwolnić nieco tempo życia i poddać się głębszej refleksji. Niech więc i tutaj wśród nas zapanuje magiczna atmosfera miłości i życzliwości. Niech „Gore gwiazda Jezuskowi” , bo pod takim tytułem dnia 16.12.2016 r. odbył się w naszym przedszkolu między przedszkolny konkurs kolęd i pastorałek. Dzieci z nowodworskich przedszkoli zaprezentowały swoje talenty wokalne.

Po występach poszczególnych grup wiekowych dzieci udały się na poczęstunek. W tym czasie trwała narada jury. Następnie ogłoszono wyniki rozstrzygnięcia konkursu oraz uroczyście wręczono nagrody.

Uważamy go za najbardziej udany. Mamy nadzieję, że zaowocuje to na przyszłość, że pomysł ten stanie się coroczną tradycją.

Na zakończenie wszyscy wspólnie zaśpiewali kolędę pt: „Przybieżeli do Betlejem”, która zbliżyła nas do magicznego okresu świąt.

Dziękujemy  za wspaniałą zabawę, wyjątkowy nastrój oraz piękne nagrody .

Tekst: .J.O

Zdjęcia : Piotr Cienkowski