Mała historia muzyki pop

Dnia 2 stycznia br. w naszym przedszkolu, za sprawą  Agencji  Artystycznej ,,Promocja”, odbył się koncert karnawałowy.Muzycy przedstawili znane przeboje muzyki rozrywkowej, które cieszą się dużym powodzeniem wśród dzieci. W programie usłyszeliśmy dawne przeboje muzyki popularnej, które wytrzymały próbę czasu jak również aktualne przeboje. ,,Cykady na Cykladach”, czy ,,Bałkanica” to tylko niektóre utwory zaprezentowane młodej publiczności. Przedszkolaki ,,wciągnęły” się w wir wesołej zabawy żywo uczestnicząc w koncercie -  śpiewały, wyklaskiwały rytm niektórych utworów, tańczyły. Muzycy zagrali w czteroosobowym składzie: gitara prowadząca, gitara basowa, perkusja, śpiew. Koncert dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń, jednocześnie stanowiąc nie lada atrakcję.

M.Ch.