Misie 2016/2017

miś.jpg

„ Miś choć mały, choć nieśmiały

Wielkie serce w sobie ma.

Pocieszyciel doskonały

Każdy misia swego ma.”

Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek. Czas w przedszkolu umila nam Pani Marysia i Pani Ola, zaś pomocna jest Pani Jola.