Motylki 2021/2022

„My jesteśmy motylkami,

Kolorowe skrzydła mamy.

I fruwamy tu i tam,

Gdzie słoneczko świeci nam.”

Nasza grupa to maluchy, ale są w niej same zuchy. Pierwsze łzy już za sobą mamy, co dzień rano z uśmiechem buciki do przedszkola wkładamy. Razem z naszymi paniami chętnie się uczymy, śpiewamy, w kole tańczymy. O porządek w sali dbamy, zabawki po sobie sprzątamy. Posiłki ładnie zjadamy, a po południu odpoczywamy i  do nowych zabaw sił nabieramy. W przedszkolu się nie nudzimy, dlatego bardzo je lubimy.

W naszej grupie I - jest 20 „MOTYLKÓW”, a wśród nich jest 13 chłopców i 7 dziewczynek. Wszystko dzieje się pod czujnym i troskliwym okiem naszych nauczycielek- pani Ani i pani Anitki. W opiece nad nami, w dostarczaniu pysznych posiłków oraz dbaniu o porządek w sali pomagają nam pani Iwonka i pani Anetka.