Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 8 listopada w Przedszkolu Publicznym nr 2 w grupie „Wiewiórek "i „Jeżyków” odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka".
Dzieci zaprezentowały zgromadzonym gościom swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, a trzeba przyznać, że mimo ogromnej tremy poradziły sobie wspaniale.

Po gromkich brawach przystąpiliśmy do  ślubowania. Tekst ślubowania uroczyście odczytała Pani wicedyrektor Anna Sykus, a dzieci z powagą ślubowały:

"Być dobrym i dzielnym przedszkolakiem
dbać o dobre imię swojej grupy i przedszkola,
swym zachowaniem sprawiać radość swoim rodzicom i wychowawcom".

Bohaterowie dnia bardzo poważnie potraktowali całą uroczystość i z powagą przystąpili do ślubowania i pasowania. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uśmiech i radość na twarzach świadczyły o tym, ze impreza była udana, a goście nie kryli zadowolenia z występu dzieci.

J.O.