Piknik rodzinny

11 czerwca br. na terenie ogrodu Publicznego Przedszkola Nr 2 po raz kolejny odbył się Piknik Rodzinny.  Jak co roku na przedszkolaki i ich rodziców czekało wiele atrakcji.

Wielką radość uczestnikom pikniku sprawił występ  dwóch czarnoskórych muzyków grających na egzotycznym instrumencie. Dzieci miały możliwość włączyć się do zabawy i zagrać na ,,złotym bębenku” oraz zatańczyć z rodzicami m.in.: taniec Zorby, popularne ,,kaczuchy”. Uczestnicy imprezy bawili się wspólnie w rytmie  afrykańskich dźwięków. Tanecznym krokiem przechodzili pod liną. Wizyta artystów wzbudziła wiele emocji i zainteresowania, zwłaszcza wśród dzieci.

Następnie ,,pod okiem” pani Małgosi Steckiej przedszkolaki z grup starszych zaprezentowały rodzicom swoje umiejętności taneczne.

Rodzice włączyli się w przygotowanie pikniku -  dzięki sponsorowaniu słodyczy, owoców,  napoi oraz upieczeniu pysznych ciast wszyscy mogli się wspaniale bawić oraz cieszyć słoneczną pogodą. Rodzice stanęli na wysokości zadania także podczas grillowania.

,,Dzień Rodziny” przebiegła w miłej i radosnej atmosferze, wszyscy świetnie się bawili, o czym świadczył uśmiech widoczny na twarzach przedszkolaków i ich rodziców.

M.Ch.