Piknik rodzinny

Dnia 4 czerwca 2019 r. o godzinie 15:30 w Publicznym Przedszkolu nr 2 rozpoczął się Piknik Rodzinny. Brały w nim udział dzieci ze wszystkich grup naszego przedszkola wraz z najbliższymi. Pogoda dopisywała, świeciło przepiękne słońce, atmosfera była wspaniała. Wspólne spotkanie rozpoczęło się od obejrzenia części artystycznej w wykonaniu naszych przedszkolaków. Dzieci śpiewały piosenki okolicznościowe związane ze świętem Mamy i Taty. Następnie ,,pod okiem” pana Łukasza najmłodsi zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Potem były uściski, prezenty dla rodziców (przygotowane własnoręcznie przez dzieci) i mnóstwo całusów.

Imprezę uświetniła „Agencja Artystyczna Prima”. Prowadząca Pani Ewa, porwała do zabawy i tańca nie tylko dzieci, ale i rodziców, zaoferowała mnóstwo konkursów ruchowych. Zabawa była fantastyczna.

Niespodziankę przygotowali rodzice dzieci z gr. IV i V. Wiersz Wandy Chotomskiej ,,Hipopotam przedstawili w małej formie teatralnej z nutką humoru. Inscenizacja dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń estetycznych, a kolorowe stroje aktorów były dopełnieniem całości.

Po radosnej, wspólnej zabawie można było się posilić m.in. kiełbaskami z grilla oraz smakołykami przygotowanymi przez rodziców.

To wtorkowe popołudnie na długo pozostanie we wspomnieniach wszystkich uczestników spotkania. Był to dzień wyjątkowy - wszyscy mieli dla siebie czas, rodzice dla dzieci, dzieci dla rodziców. Do zobaczenia za rok.

Dziękujemy Rodzicom za przybycie i wspólną zabawę!

M.Ch.