Pszczółki 2016/2017

W naszym przedszkolu jest grupa pszczółek.
Pszczółek gadułek jest pełny ulek.
Te pszczółki bawią się, śmieją i psocą.
Psikusy robią z wielką ochotą.
Nad wszystkim czuwają tu większe pszczółki.
Są dla nas wszystkich jak przyjaciółki.
Gdy się bawimy wszędzie latamy, a gdy jest obiad przy stole siadamy.
Uczymy się pilnie bo wszyscy to wiemy, kto się nie uczy ten ma problemy.”

 

To my,Grupa III-dzielne „PSZCZÓŁKI”.Do naszej grupy uczęszcza 10-dziewczynek i 15-chłopców. Większość z nas chodzi do przedszkola już trzeci rok.

W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Lubimy bawić się wspólnie i organizować nowe, ciekawe zabawy. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy.

Naszymi dodatkowymi zajęciami jest rytmika,taniec i j.angielski.

Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. Uczymy się też samodzielności w działaniu, a wszystko to pod czujnym okiem pani Ani i pani Joli. O naszą salę dba pani Małgosia, której chętnie i dzielnie pomagamy.