Pszczółki 2022/2023

„My jesteśmy małe pszczółki,

na głowach mamy czułki.

Bawimy się grzecznie w kole,

bo lubimy nasze przedszkole.”

Wita wszystkich najmłodsza grupa w przedszkolu, czyli my maluszki – Wesołe Pszczółki.
Do naszej grupy uczęszcza 25 dzieci-13 dziewczynek i 12 chłopców.
W naszej grupie” uczymy się bawiąc i bawimy się ucząc. Staramy się przestrzegać zasad zgodnego życia, ze szczególnym naciskiem na swobodne i kulturalne komunikowanie się. Wspólnie rozwiązujemy konflikty, uczymy się umiejętnie radzić sobie w sytuacjach trudnych, dostrzegać różnice między dobrem a złem. W ciągu dnia mamy czas i miejsce na zabawę, naukę, odpoczynek, posiłki i wyjście do ogrodu czy na spacer. Poznajemy literaturę dziecięcą, nowe piosenki i wierszyki.  W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, bawimy i uczymy się wytrwale. Gry, puzzle, układanki i różne malowanki cierpliwości wymagają, ale świetnie rozwijają.

Wszystko to pod czujnym i troskliwym okiem naszych nauczycielek-pani Joli i pani Asi. W opiece nad nami pomaga pani Iwonka, która zawsze utuli i pomoże. O porządek w naszej sali dba pani Małgosia, która również pilnuje, aby „Pszczółki „miały pełne brzuszki.