Spotkanie wielkanocne

Dnia 25 marca 2013 roku, w Krasnalu, dzieci z grupy „Biedronki” dla swoich rodziców - pod czujnym okiem nauczycielek -  przygotowały Świąteczno-Wielkanocny  program muzyczno-teatralny.  Po występach  małych „artystów” wszyscy przystąpili do udziału w rodzinnym ozdabianiu styropianowych jajek. Sala zamieniła się w pracownię artystyczną.

Rodzice wykazali się wspaniałą  twórczą  kreatywnością - prace były oryginalne, ciekawe, kolorowe. Każda Rodzina uczestnicząca w warsztatach zasłużyła na pochwałę. Ozdoby powędrowały na specjalnie przygotowane drzewko Wielkanocne. Prace upiększyły hol przedszkolny. Na koniec  nie mogło zabraknąć życzeń i pamiątkowych zdjęć. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za aktywny i twórczy  udział w Naszym Spotkaniu Wielkanocnym.

Tekst i foto: J.S.- Sz.