Spotkanie Wielkanocne

Święta Wielkanocne to najradośniejsze,  wiosenne święta. To też okazja by móc wykonywać symbole, które w ludowych zwyczajach wiążą się z okresem poprzedzającym Święta Zmartwychwstania Pańskiego.

W naszym przedszkolu w dniu16 marca 2016 roku, w grupie „Myszek”. odbyło się spotkanie rodzinne  pod hasłem "Warsztaty Wiosenno-Wielkanocne". W wesołej, ciepłej i rodzinnej atmosferze bawiliśmy się, śpiewaliśmy piosenki a następnie każda rodzina zajęła się wykonaniem palmy wielkanocnej.

Rodzice i dzieci wykazali się duża kreatywnością i inwencją twórczą. Wszystkie palmy zostały  wykonane w sposób bardzo fachowy. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo. Dzieci były zachwycone wspólną pracą z rodzicami i chętnie angażowały się w wykonanie palmy. Rodzice przygotowali niespodziankę dla swoich pociech w postaci słodkiego upominku.

Wszystkim obecnym na warsztatach Rodzicom i Dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych.

J.S-Sz.