Spotkanie z Mikołajem

W naszym przedszkolu  gościliśmy Tatr Gargulec z muzycznym przedstawieniem                       pt. ,,Zimowa Baśń”. Zgromadzona na sali gimnastycznej publiczność podziwiała przygody Bałwanka, uczącego dzieci zasad bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw na śniegu. Wspaniałej grze aktorskiej towarzyszyła świąteczna muzyka wprowadzając wszystkich zgromadzonych w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nie mogło zabraknąć również długo oczekiwanego gościa św. Mikołaja. Cała sala powitała gościa z Dalekiej Północy głośnymi oklaskami, co wywołało wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Nasz niezwykły gość wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Miłym akcentem spotkania było wspólne zdjęcie z Mikołajem.

Przedszkolaki z PP2 długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty.

Mikołaj obiecał, że za rok do nas wróci, a dzieci obiecały, że będą grzeczne :)

M.Ch.