Spotkanie z Rodzicami

Mamo, Tato pobaw się  ze mną…

Pod takim hasłem, 22 października br., przedszkolaki z grupy II ,,Myszki” bawiły się wraz z Rodzicami.

W radosnym nastroju dzieci razem z paniami przywitały swoich Rodziców piosenką ,,Zabaweczki”, jednocześnie zapraszając do wspólnej zabawy.

Atrakcję spotkania stanowiła chusta animacyjna i zaproponowane działanie z jej udziałem. ,,Myszki” rozbudziły swoją aktywność twórczą wymyślając coraz to nowe możliwości zastosowania barwnej chusty.

W dalszej części spotkania przedszkolaki wraz z Rodzicami bawiły się ćwicząc wykorzystując metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne. Dzięki takiej aktywności dzieci mogły lepiej odkryć własne możliwości, współpracować z rodzicami i rówieśnikami, a jednocześnie kształtowały poczucie bezpieczeństwa, akceptacji samego siebie.

Spotkanie zakończyło się integracyjnym tańcem ,,Krasnoludek”.

Zabawa była udana i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy za zaangażowanie Rodziców.

M.Ch.