Straż miejska

W PP2 gościliśmy zaprzyjaźnioną z nami od lat przedstawicielkę Straży Miejskiej panią Małgosię.
W spotkaniu wzięły udział wszystkie grupy wiekowe. Podczas pogadanki dzieci zapoznały się z pracą strażnika, oglądały elementy umundurowania. Przedszkolaki miały okazję wykazać się wiedzą na temat znajomości bezpieczeństwa na drodze, funkcji sygnalizacji świetlnej oraz pasów. Nasz gość przypomniał zasady dotyczące kontaktów z osobami nieznajomymi, i zasadami poruszania się na ulicy Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze z aktywnym udziałem dzieci. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały od funkcjonariuszki edukacyjne kolorowanki i opaski odblaskowe. Bardzo dziękujemy Pani Małgosi za wizytę w naszym przedszkolu.

J.O.