Szlachetna Paczka

Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować i pogratulować wielkiego dzieła. Zebraliśmy wszystko, co było potrzebne (łącznie ze szczególnymi upominkami)! 22 paczki o łącznej szacunkowej wartości ok. 2000 zł trafiło do potrzebującej rodziny. W pomoc zaangażowane było całe przedszkole, ale przede wszystkim rodzice i dzieci z grupy Misiów. To właśnie nasze dzieci rozpoczęły Szlachetną Paczkę od warsztatów z pomagania, a zakończyły (dzięki uprzejmości Pań wychowawczyń) przygotowaniem wspaniałej książki z laurkami dla potrzebującej rodziny.

Zapewne większość z Państwa widziała stos zapakowanych prezentów stojących w przedszkolu. Na wszelki wypadek załączam zdjęcie. Cała akcja oparta była na dużym zaufaniu, dlatego w przedszkolu widoczny będzie certyfikat udziału w projekcie, a u lidera Szlachetnej Paczki w NDM można dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie całej akcji i naszej paczki.

Nasza obdarowana rodzina odwdzięczyła się laurką przygotowaną przez dzieci.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Kamil Sukiennik