Tańce rewii i musicali

W pierwszym tygodniu października, w naszym przedszkolu, ponownie gościliśmy artystów z Agencji Artystycznej ,,Promocja”.

Podczas występu dzieci mogły podziwiać tańce ze znanych kabaretów i musicali. Licznie zgromadzona, na sali gimnastycznej, publiczność oglądała utwory takie jak.: ,,Kan – Kan”, ,,Deszczowa piosenka”, ,,Grease”,  ,,Mamma Mia!”, „New York, New York”, ,,Wszyscy na scenę”.

Kino tylko bywa wielką sztuką. Filmy wzniosłe, mądre, ważne, zdarzają się tylko czasem. A musicale są po prostu zabawą. Wzruszają, śmieszą, rozczulają ...takich właśnie emocji doznały nasze przedszkolaki słuchając utworów musicalowych i oglądając choreografię do nich wytańczoną przez młodych tancerzy.

J.O., M. Ch.