Wielka Fabryka Elfów

23.XI nasza grupa Biedronki wybrała się na wycieczkę do Warszawy na stadion PGE Narodowy.

Nie kibicowaliśmy piłkarzom, nie braliśmy udziału w imprezie sportowej aaaa....świetnie się bawiliśmy w Wielkiej Fabryce Elfów.

Obejrzeliśmy krótkie przedstawienie, w którym Elf przekazał nam nasze zadania. A jakie?

Otóż podczas całej trasy braliśmy udział w różnych zabawach, zadaniach, rozwiązywaliśmy zagadki dzięki, którym mogliśmy zgromadzić składniki do magicznego eliksiru. Eliksir ten potrzebny był do odczarowania św. Mikołaja o czym przekonały się przedszkolaki na końcu fabryki, gdzie właśnie czekał na nich nikt inny jak św. Mikołaj. Radości nie było końca:)

Zmęczeni podróżą, korkami na trasie wróciliśmy do przedszkola ok.16, rozentuzjazmowani i pełni wrażeń.

J.O.