Wigilijne spotkanie u Jeżyków

Boże Narodzenie to czas magiczny, radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował  również w naszej grupie, 18 grudnia br. Tego dnia odbyło się wigilijne spotkanie z rodzicami.

Podniosłym momentem spotkania był krótki program artystyczny w wykonaniu ,,Jeżyków”. Dzieci z zaangażowaniem śpiewały utwory o tematyce świątecznej, zaprosiły także przybyłych gości do wspólnej kolędy.

Dodatkowo spotkanie wzbogacił integracyjny taniec, co więcej rodzice aktywnie włączyli się do wspólnej zabawy, wraz ze swoimi pociechami wykonali świąteczną choinkę.

Dużo pozytywnych emocji wywołała wizyta wyjątkowego, najważniejszego dla przedszkolaków gościa – Świętego Mikołaja, który podarował ,,Jeżykom” słodkie upominki.

Wigilia w naszej grupie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, na długo pozostanie w naszej pamięci. Takie szczególne momenty wzmacniają  wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie  oraz czynny udział

w spotkaniu.