Wizyta Mikołaja

"Nadszedł ten radosny czas, kiedy Mikołaj odwiedza nas"
"Tak jak inni, także Święty Mikołaj jest zaniepokojony problemami wywołanymi przez koronawirusa, ale Boże Narodzenie 2020 nie zostanie odwołane; pomimo okoliczności przygotowania idą świetnie – przekazało Biuro Świętego Mikołaja w Rovaniemi"
Zdecydowanie warto być grzecznym i w tym roku, bo nasze przedszkole św. Mikołaj zaplanował odwiedzić 4 grudnia 2020r.
Wszystkie przedszkolaki w tym dniu, ubrane w mikołajkowe czapeczki, z niecierpliwością oczekują wyjątkowego Gościa.
Przygotowania do spotkania już trwają!!!
Każda grupa szykuje niespodzianki w postaci wierszyków i piosenek, które zostaną zaprezentowane Mikołajowi. Dzieci wykonują ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje wyczekiwany Gość. Jednym z elementów przygotowań do wizyty jest również dekoracja całego przedszkola i – oczywiście – wspólne przystrojenie choinek w salach.
Wieść niesie, że Mikołaj przygotował dla każdego dziecka piękne podarunki, które będzie miał ukryte w wielkim worze.