Wizyta w bibliotece

,,Dom, gdzie znajduje się książka

jest przybytkiem słońca".

Kornel Makuszyński

W piątek, 25 lutego odwiedziliśmy pobliską bibliotekę, było to dla nas duże przeżycie, które wiązało się z radością. Podczas pobytu w bibliotece wysłuchaliśmy baśni pt. ,,Królewna Śnieżka" oraz oglądaliśmy ilustracje do niej, następnie ułożyliśmy puzzle i oglądaliśmy różne książki, wiele z nich wzbudziło nasze zainteresowanie, chcieliśmy zabrać je ze sobą, nasza pani wypożyczyła dla nas kilka z nich.

Drodzy Rodzice,

Biblioteka w Modlinie bierze udział w projekcie ,,Mała Książka, Wielki Człowiek", projekt adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Każde dziecko, które zapisze się do biblioteki otrzyma Kartę Małego Czytelinika oraz wyprawkę (książki). Serdecznie zapraszamy do korzystania z bibliotecznych zasobów. :)