Wycieczka do teatru

Dnia 21  listopada dzieci z grupy II „Misie”  pod opieką  wychowawców Pani Oli i Pani Marysi  uczestniczyły w bardzo wartościowej wycieczce do teatru Kamienica w Warszawie.  Pierwsza wizyta  w prawdziwym teatrze była dla dzieci  dużym przeżyciem. Wycieczka rozpoczęła się bardzo wcześnie jeszcze przed śniadaniem. Pod przedszkolem czekał na nas zamówiony wcześniej autokar. Wszyscy zniecierpliwieni i trochę niepewni tego co nas czeka, siedzieliśmy na swoich miejscach oglądając krajobraz za oknami. Dzieci obejrzały spektakl pt. „Jaś i Małgosia”. W trakcie przedstawienia przedszkolaki śpiewały piosenki, mówiły wierszyki czy tańczyły razem z głównymi bohaterami.  Po spektaklu, dzieci dowiedziały się co to jest „rekwizyt”, „scenografia” czy „sztuka”, zaś na koniec mogły zrobić sobie wspólne zdjęcie z Jasiem i Małgosią.