Żabki 2023/2024

….Kto tak śpiewa i tańczy od rana?

To nasze żabki- grupa bardzo zgrana.

O ćwiczeniach zawsze pamiętają ,

i bajeczek z chęcią słuchają.

Podczas spacerów poznają przyrodę

Dbają o czystość i Ziemi urodę

O zwrotach grzecznościowych pamiętają,

Pięknym uśmiechem wszystkich witają :)

Dzień dobry, to my najmłodsze przedszkolaki, bo mamy dopiero po trzy latka i choć dopiero niedawno się poznaliśmy , to już lubimy razem spędzać czas. Śpiewamy , tańczymy , majsterkujemy i  budujemy. Uczymy się być dzielnymi i mądrymi  przedszkolakami. Idzie nam super !, tak mówią  nasze panie  - Marta, Asia, Iwonka i Ania .Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole. Miło spędzamy czas w naszej sali , bawiąc się w kącikach zainteresowań. Dużo radości sprawiają nam wyjścia na plac zabaw , na którym fajnie spędzamy czas. Ładnie sprzątamy zabawki w naszej sali , bo wiemy, że tak robi każdy przedszkolak. Po obiadku odpoczywamy na leżakach słuchając leśnej wyciszanki i bajeczek czytanych przez nasze miłe panie. Nasza przygoda z przedszkolem właśnie się zaczęła!