Dzień mamy i taty

„Kochana mamo, kochany tato
Bardzo kochamy was głównie za to,
Że zawsze o nas ogromnie dbacie i nas na pewno mocno kochacie.

Nikt nie ofiaruje nam więcej
Dziś więc wam dajemy serca w podzięce.”

Słowa te były myślą przewodnią uroczystości, która odbyła się 25 maja. Wtedy to przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców do przedszkola, aby wspólnie świętować Dzień Matki oraz Dzień Ojca. Zapewne dzień ten jest ważny dla każdego człowieka, również dla dzieci, które dołożyły wszelkich starań, aby stał się on wyjątkowy.

Dzieci z każdej grupy przedstawiły swoim rodzicom program artystyczny związany tematycznie z obchodzonym świętem. Przedszkolaki wyraziły swoją miłość recytując wiersze, śpiewając piosenki, w inscenizacjach, zaprezentowały się również w formie tanecznej. Następnie złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki. Podczas wręczania prezentów zarówno dzieciom jak i rodzicom uśmiech nie schodził z ust, a podczas występów nie jedna mama uroniła łezkę ze wzruszenia.