koncert

„Rozrywkowe opracowania muzyki klasycznej” to tytuł kolejnego koncertu muzyki na żywo jaki mogły podziwiać, w tym miesiącu, przedszkolaki z PP2. Był to program utrzymany w pogodnym nastroju. Nie było ani poważnie, ani nudno bo wiemy, że muzyka pobudza wyobraźnie i wprowadza w dobry nastrój. W trakcie spotkania młodej publiczności zaprezentowano znane melodie klasyczne w opracowaniach rozrywkowych. Zabrzmiała m.in. muzyka J.S.Bacha, W.A.Mozarta, L.v.Beethovena, F.Chopina, J.Brahmsa, S.Prokofiewa i innych kompozytorów. Przybyli muzycy zagrali na saksofonie, fortepianie, gitarze basowej i perkusji. Niezwykłe dźwięki bardzo spodobały się wszystkim przedszkolakom, niecierpliwie czekamy na następny występ.

M.Ch.