Misie 2017/2018

Nazywamy się "Misie" i chodzimy do IV grupy, co oznacza, że jesteśmy 5,6-latkami. Nasze Panie - Marysia Bożenka i Marta spotykają się z Nami codziennie i dbają o Naszą edukacje, bezpieczeństwo i fajna zabawę.

Bawią się z Nami, uczą i pocieszają kiedy trzeba. od tego roku mamy nową, dużą sale, w której są nowe zabawy, gry, puzzle i inne nie odkryte jeszcze skarby. Mamy więc pełne ręce roboty ;-). Przez to, że jesteśmy grupą integracyjną ( trudne słowo - ) uczymy się na co dzień tolerancji i okazywania wzajemnie  pomocy. Uczymy się dostrzegać, że każdy jest inny i wyjątkowy. Panie nam mówiły co fajnego Nas czeka - wyjazdy teatrzyki, koncerty i różne inne atrakcje, więc tym bardziej się cieszymy z powrotu do przedszkola po wakacjach. Tak więc mówimy Witaj przedszkole - nowy rok rozpoczęty!

Pozdrawiamy Misie