Motylki 2023/2024

MOTYLKI

„Motylki” to my:

W naszej grupie jest 20 dzieci: 7 dziewczynek i 13 chłopców. Mamy po 4 i 5 lat. Do przedszkola chodzimy już kolejny rok. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. W przedszkolu uczymy się, bawimy i cieszymy z naszego dzieciństwa. Uczestniczymy w zajęciach dydaktycznych, kulturalnych oraz w zabawach ruchowych. Lubimy wykonywać prace plastyczne, gimnastykować się, śpiewać i tańczyć. Chętnie bierzemy udział w konkursach, zawodach i wycieczkach. Chodzimy na spacery, a także spędzamy czas w ogrodzie przedszkolnym. Jesteśmy grupą integracyjną, w której już od najmłodszych lat uczymy się wrażliwości na drugiego człowieka, akceptacji i tolerancji. Wspólnie bawimy się, uczymy, pracujemy i pomagamy sobie nawzajem. Chętnie chodzimy do przedszkola, bo przyjemnie spotkać się z koleżankami i kolegami. W naszym przedszkolu nie nudzimy się, gdyż każdy dzień jest pełen nieoczekiwanych zdarzeń i nowych zadań. Każdy z nas dobrze wie, że w przedszkolu miło jest!

Motylki

My jesteśmy Motylkami i zdolnymi dzieciakami.

Co dzień rano się witamy, w sali miło  czas spędzamy.

Śpiewać, tańczyć i rysować wszyscy tutaj uwielbiamy.

Razem bawić się lubimy, bo się dobrze znamy.

Każdy z nas jest tu potrzebny, każdy znaczy wiele.

Wszyscy siebie tu wspieramy, tak jak przyjaciele.

Ewa Bartczak-Sroka i Sandra Ciechowicz