Piknik rodzinny

Dnia 20 czerwca 2022r.Rada Rodziców, Pani dyrektor nauczyciele i pracownicy zorganizowali „Piknik Rodzinny” – imprezę, która już mocno wpisała się w tradycję naszego przedszkola i jest oczekiwana z niecierpliwością przez dzieci oraz ich bliskich.

Pogoda nie dopisała i z tego powodu piknik został przeniesiony do sali gimnastycznej SP3, mimo to rodziny mogły oddać się wspólnym zabawom i mile spędzić czas w gronie „przedszkolnej rodziny”, oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Na pikniku nie mogło zabraknąć prezentacji talentów przedszkolaków. Wspólnie z wujkiem Łukaszem dzieci z każdej grupy wykonały układy taneczne, których uczą się na warsztatach tanecznych. Z ciocią Moniką, która umila nam zajęcia z rytmiki zaśpiewały piosenki i porwały rodziców do wspólnych tańców i zabaw. Występy zostały nagrodzone gorącymi brawami, co było największym wyróżnieniem dla małych artystów. Ponadto przedszkolaki mogły wyrazić swoje pasje plastyczne, wykonując indiańskie pióropusze wspólnie z harcerzami z 2 Nowodworskiego Szczepu Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „COŚ”.

W istotę każdego pikniku jest wpisane wspólne biesiadowanie. Uczestnicy: dzieci i ich rodziny chętnie degustowali potrawy i napoje przygotowane specjalnie dla nich oraz brali udział we wspólnym grillowaniu, które zwieńczyło imprezę.

Wspaniała zabawa towarzyszyła do końca „Pikniku Rodzinnego”.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Wierzymy, że za rok piknik będzie równie udany!