Pszczółki 2023/2024

na głowach mamy czułki.

Bawimy się grzecznie w kole,

bo lubimy nasze przedszkole.”

Wita wszystkich grupa II czyli my – Wesołe Pszczółki.
Do naszej grupy uczęszcza 24 dzieci-13 dziewczynek i 11 chłopców.
W naszej grupie” uczymy się bawiąc i bawimy się ucząc. Staramy się przestrzegać zasad zgodnego życia, ze szczególnym naciskiem na swobodne i kulturalne komunikowanie się. Wspólnie rozwiązujemy konflikty, uczymy się umiejętnie radzić sobie w sytuacjach trudnych, dostrzegać różnice między dobrem a złem. W ciągu dnia mamy czas i miejsce na zabawę, naukę, odpoczynek, posiłki i wyjście do ogrodu czy na spacer. Poznajemy literaturę dziecięcą, nowe piosenki i wierszyki.  W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, bawimy i uczymy się wytrwale.

Wszystko to pod czujnym i troskliwym okiem naszych nauczycielek-p. Joli i p. Asi.  O porządek w naszej sali dba pani Iwonka, która również pilnuje, aby „Pszczółki „miały pełne brzuszki.