Salon fryzjerski

Dzieci z grupy ,,Jeżyki” w ramach zajęć o tematyce związanej z pracą fryzjera udały się wraz z panią Magdą na wycieczkę do salonu fryzjerskiego. Na miejscu dzieci miały możliwość z bliska przyjrzeć się pracy fryzjera. W naszej obecności pani fryzjerka farbowała włosy, a pan fryzjer obcinał je. Przedszkolaki zapoznały się z wyposażeniem salonu. Pani fryzjerka zaprezentowała atrybuty fryzjera: peleryna, szczotki, suszarka, maszynka elektryczna, nożyczki i wiele innych. Chociaż zakład  fryzjerski był miejscem już znanym przez dzieci, bo przecież chodzą tam często ich mamy, czy też one same, nasza wycieczka była niezapomnianą przygodą. Interesującą lekcją, która nie musiała odbyć się w sali przedszkola.