Wziyta w bibliotece

Kożystając z pięknej wiosennej aury, 20 maja br.przedszkolaki z grupy MYSZKI odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowym Dworze Maz.

Większość dzieci przekroczyła próg tego niezwykłgo miejsca z dużym zaciekawieniem. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w bibliotece. Celem wycieczki było zapoznanie się z biblioteką, z książeczkami. Mali czytelnicy dowiedzieli się jak dbać i szanować książki oraz co należy zrobić, aby móc korzystać z biblioteki. Z uwagą i zainteresowaniem wysłuchali również bajek czytanych panią Dorotę Putkowską.

Pod koniec zajęć przedszkolaki oglądały wybrane przez siebie książeczki oraz kolorowały obrazki przygotowane przez panią bibliotekarkę. Czas upłyną bardzo szybko.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodką niespodziankę.

,,Myszki” z entuzjazmem zadeklarowały swoją kolejną wizytę w bibliotece.

M.Ch.