Myszki 2014/2015

„Jesteśmy Myszkami, co ruszają wąsikami,

Z małymi uszkami i bystrymi oczkami,

Z czarnymi noskami i małymi łapkami,

Dzielimy się codziennie serka kawałkami…”

Jesteśmy już przedszkolakami!  Nazywamy się MYSZKI i jesteśmy grupą 3-4- latków. Minęły już pierwsze tygodnie naszego pobytu w przedszkolu i wszyscy mamy już za sobą najtrudniejsze chwile. Nasze panie opiekują się nami i dbają o to abyśmy się nie nudzili. Na początku września  zapoznaliśmy się z naszą salą wraz z jej wyposażeniem. Najchętniej bawimy się w małych zespołach, a po skończonej zabawie odkładamy zabawki na ustalone miejsce. W przestrzeganiu ustalonych zasad pomaga nam Kodeks Naszej Grupy. Uczymy się zgodnej zabawy nie tylko w sali, ale także na przedszkolnym placu zabaw. Bierzemy udział w zabawach i zajęciach organizowanych przez nasze panie. Uczymy się nowych i ciekawych rzeczy. Poznajemy wierszyki, piosenki, śpiewamy i bawimy się przy muzyce. Lubimy także rysować, kolorować, malować i lepić. Chętnie słuchamy bajek i opowiadań czytanych przez panie. W naszej grupie panuje miła i serdeczna atmosfera, staramy się być dla siebie koleżeńscy.