Owieczki 2014/2015

Każdego poranka jak skoczna piosneczka

Wybiega na spacer mała owieczka

I biegnie beztrosko na zielone pastwisko

Nie martwiąc się o nic bo Pan(i) jest blisko

Witamy!

Jak już pewno wszystkim wiadomo nasza grupa nosi nazwę Owieczki i jest najstarszą w przedszkolu. Chodzą do niej dzieci pięcio, sześcio i siedmioletnie – razem wesoła dwudziestka.

Nazwa naszego stadka wskazywałaby, że powinniśmy być cisi, płochliwi i milusińscy. Najlepiej nam wychodzi to ostatnie. Musimy jeszcze sporo się nauczyć w temacie zachowanie. Mamy na to cały rok, więc na pewno damy radę i do szkoły pójdziemy w pełni przygotowani. Przed nami już ostatni rok w przedszkolu! Jak to szybko zleciało. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Zapewnią nam je nasze Panie – Marysia, Krysia i Marta. Na razie poznajemy siebie nawzajem, wdrażamy do stosowania zasad i uczestniczymy w ciekawych zajęciach. Lubimy poznawać nowe rzeczy, mamy bogatą wyobraźnię i nie brakuje nam pomysłów do zabaw.

Zaglądajcie na naszą zakładkę a już niedługo dowiecie się czegoś więcej o nas i naszym przedszkolu.

Do zobaczenia bee, bee!